top of page

so 11. 11.

|

Sbor BJB v Praze 3

CÍRKEV V SÍTI # KŘESŤAN & VIRTUÁLNÍ SVĚT

Konference pro ty, které zajímá prezentace našich společenství a možnosti využít moderních technologií pro zvěstování dobré zprávy o Ježíši Kristu. ‍ Fotíš, natáčíš videa, zvučíš...? Akce "Církev v síti" je pro tebe.

CÍRKEV V SÍTI # KŘESŤAN & VIRTUÁLNÍ SVĚT
CÍRKEV V SÍTI # KŘESŤAN & VIRTUÁLNÍ SVĚT

Čas a místo

11. 11. 2023 8:15 – 16:00

Sbor BJB v Praze 3, Vinohradská 68, 130 00 Praha 3

O události

Milé sestry, bratři, drazí kazatelé a všichni naši milí mladí,

jménem misijního odboru BJB bychom Vás chtěli pozvat na perfektní jednodenní akci!

11. listopadu v Praze na Vinohradech pořádáme konferenci CÍRKEV V SÍTI aneb křesťan ve virtuální době, kterou chceme oslovit a povzbudit všechny, kteří stejně jako my vnímají sítě a virtuální svět jako užitečný misijní nástroj dnešní doby. Nejen nadšeným jednotlivcům, ale i našim sborům chceme pomoci se v této oblasti ještě více rozvíjet!

Přijďte se přiučit, jak proniknout do sítí, pouštět naše poselství o Bohu do virtuální reality a nechat naše světlo zářit ve spletité síti internetu. Naučit se vnímat a reagovat na potřeby uživatele, zjistit, na čem efektivně pracovat, co zlepšovat, do čeho investovat a na co si naopak dát pozor. Pro všechny odvážné začátečníky a průkopníky, kteří chtějí "být v síti" a neví úplně jak na to bude připraven START-UP BALÍČEK s praktickými tipy, nápady a odkazy, které pomohou a poradí, co a jak ;)

Více informací o konferenci určitě ještě dorazí, ale už teď vše potřebné (program, semináře, řečníky, cenu i přihlášky) najdete přehledně na našem fajném webu. Pozvánku ke sdílení přikládáme v příloze.

Abychom ho mohli START-UP BALÍČEK dobře a efektivně připravit, obracíme se na Vás, kteří jste v síti jako ryba ve vodě. Tak tedy vy - milí vedoucí, správci webů a sociálních sítí, bloggeři, křesťanští influenceři, youtubeři a a "techno/audio/video workeři"... prosíme Vás o vyplnění krátkého DOTAZNÍKU  MOC nám tím pomůžete! Prosíme i Vás, milí kazatelé, abyste přeposlali pozvání na konferenci a stejně tak dotazník ke všem Vašim výše jmenovaným ovečkám. Zpětná vazba je pro nás cenný a důležitý pomocník! Díky Vám všem!

Díky za Vaši pomoc a každý jeden vyplněný dotazník!

Těšíme se na společné setkání, třeba právě na konferenci.

Pán Vám žehnej.

Klára Bechná, Petr Coufal a Vladimír Zeman

Sdílet událost

  • YouTube - Bílý kruh
  • Facebook
bottom of page