Безкоштовний проїзд для громадян України в громадському транспорті Праги (Bezplatná přeprava)

28. 02. 2022

Bezplatná přeprava pro občany Ukrajiny

Безкоштовний проїзд для громадян України також в громадському транспорті Праги Міська рада Праги вирішила запровадити з негайним вступом у чинність безкоштовний проїзд для громадян України в громадському транспорті Праги. Для підтвердження права на безкоштовний проїзд потрібен лише дійсний український закордонний паспорт. Місто Прага у співпраці з Центрально-чеським краєм та залізничними перевізниками Чеської Республіки запроваджує однакові умови безкоштовного проїзду для громадян України. Ці умови поширюються на всю Празьку інтегровану транспорту систему в Празі та Центрально-чеському краї, тобто на громадський транспорт Праги і на приміські та регіональні автобуси та поїзди.


Bezplatná přeprava pro občany Ukrajiny 28. 02. 2022 Od pondělí 28. února 2022 je zavedena bezplatná přeprava pro občany Ukrajiny ve veřejné dopravě na území Prahy. K prokázání nároku na bezplatnou přepravu se stačí prokázat platným cestovním pasem nebo občanským průkazem Ukrajiny.

Stejné podmínky fungují v rámci celého systému Pražské integrované dopravy v Praze a Středočeském kraji, tedy jak v městské hromadné dopravě v Praze, tak i v příměstských a regionálních autobusech i ve vlacích.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí bratři a sestry, tuto neděli 25.9.2022 je bohoslužba "v režii" sesterské konference. Je s tím spojena změna času zahájení bohoslužby. Jste zváni již na 9:00. Přijďte včas! Marek Titěra

  • YouTube - Bílý kruh
  • Facebook
  • White Spotify Icon